top of page
Виробництво зерна в Україні

ТОВ УКРАГРО

ТОВ "УКРАГРО" - агрохолдинг, розташований в Одеській області, представлений на зерновому ринку України з 1994 року. Почавши працювати як трейдінговая компанія згодом ми збудували тісні партнерські взаємини з фермерськими господарствами, колгоспами, елеваторами.
На сьогоднішній день компанія УКРАГРО не тільки реалізує сільськогосподарську продукцію на території України, а й бере активну участь у її виробництві на своїх сільськогосподарських площах і надаючи посівний матеріал сільськогосподарським підприємствам-партнерам з подальшою допомогою в реалізації. Власний банк землі в 2021 році склав 20 000 га, розташованих в 4 районах Одеської області (Великомихайлівський, Роздільнянський, Окнянскій, Лиманський).
В даний час, ТОВ "УКРАГРО" вирощує культури: пшениця, кукурудза, горох, ріпак, льон, гірчиця і сочевиця. У той же час, ТОВ "УКРАГРО" веде тваринницьку діяльність, молоко з молочної ферми ТОВ "УКРАГРО" поставляється на молокозаводи в Одеській області. Так само ТОВ "УКРАГРО" має партнерську частку в сироварної компанії, для виробництва продукції якої використовується молоко з власної молочної ферми.
Починаючи з 2000 року наша компанія вийшла на міжнародні ринки збуту поставляючи зернову продукцію провідним світовим зерноторговим компаніям.
135650.jpeg
Ми створили унікальне місце, де якість є обов'язковою частиною всього, що ми робимо.
  З метою розширення діяльності і прогресивного шляху розвитку ТОВ "УКРАГРО" відкриті до співпраці в таких напрямках:
- замовлення на вирощування с / г культур;
- насінництво;
- спільне виробництво по переробки с / г продукції;
- розвиток садівництва і ягідного бізнесу.
Ми і надалі готові розширювати нашу діяльність і здобувати нових, надійних партнерів!
Производство зерна в Украине
bottom of page